top of page
avc ambalaj logo

Hakkımızda

AVC ailesi, 2006’dan beri ambalaj sektöründe hizmet vermektedir.

Yolculuğumuza, tek kullanımlık kâğıt ve ambalaj ürünleri imalatında hizmet vermek için 2006 yılında başladık. 2011 yılında, AVC Basım Ambalaj Sanayi olarak ismimizi değiştirerek yeni konumumuzda hizmet vermeye başladık. İnsan sağlığına zarar vermeyen, geri dönüştürülebilir ürünleri en hızlı şekilde sunmayı görev edindik.

Çalışan memnuniyetine önem vererek, yüksek kalitede mal ve hizmet üretmede sıfır hata stratejisi ile sürekliliği her koşulda gerçekleştirmekteyiz. AVC ailesi olarak, modern teknoloji ile donatılmış üretim tesislerimiz ve tecrübeli kadromuz ile her gün daha iyiyi, daha uygun fiyat ile sunarak yolculuğumuza devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Teknolojik büyümeler ve değişimler ışığında dinamiğimizi hep güncel tutarak; yurt içi ve yurt dışındaki tüm müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Misyonumuz; çevreye saygılı, insan sağlığına zarar vermeyen, geri dönüştürülebilir ürünler ile hızlı ve kaliteli üretim yapan bir marka olmaktır.

Vizyonumuz

Her gün hizmet ve ürün kalitesini yükselten, ürün çeşitliliğini arttırmak için çalışan, zamanında hizmet veren ve üstün kaliteyi en uygun fiyat ile sunan bir markayız. Bu nedenle vizyonumuz; sıfır hata stratejisini benimseyerek ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, yüksek kalite standartları ile hizmet vermektir.

bottom of page