top of page
avc ambalaj logo

Kurumsal

Yolculuğumuza, tek kullanımlık kâğıt ve ambalaj ürünleri imalatında hizmet vermek için 2006 yılında başladık. 2011 yılında, AVC Basım Ambalaj Sanayi olarak ismimizi değiştirerek yeni konumumuzda hizmet vermeye başladık. İnsan sağlığına zarar vermeyen, geri dönüştürülebilir ürünleri en hızlı şekilde sunmayı görev edindik.

Çalışan memnuniyetine önem vererek, yüksek kalitede mal ve hizmet üretmede sıfır hata stratejisi ile sürekliliği her koşulda gerçekleştirmekteyiz. AVC ailesi olarak, modern teknoloji ile donatılmış üretim tesislerimiz ve tecrübeli kadromuz ile her gün daha iyiyi, daha uygun fiyat ile sunarak yolculuğumuza devam etmekteyiz.

AVC ailesi, 2006’dan beri ambalaj sektöründe hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Her gün hizmet ve ürün kalitesini yükselten, ürün çeşitliliğini arttırmak için çalışan, zamanında hizmet veren ve üstün kaliteyi en uygun fiyat ile sunan bir markayız. Bu nedenle vizyonumuz; sıfır hata stratejisini benimseyerek ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, yüksek kalite standartları ile hizmet vermektir.

Misyonumuz

Teknolojik büyümeler ve değişimler ışığında dinamiğimizi hep güncel tutarak; yurt içi ve yurt dışındaki tüm müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Misyonumuz; çevreye saygılı, insan sağlığına zarar vermeyen, geri dönüştürülebilir ürünler ile hızlı ve kaliteli üretim yapan bir marka olmaktır.

Ürünler

Kaliteli ve Geri Dönüştürülebilir Ürünler

4 oz ve 22 oz arasında sıcak ve soğuk içecek karton bardaklar, 16x25cm, 18cm ve 23cm karton tabak, mısır kutuları (popcorn box), cips kutuları, makarna kutuları, muhtelif kutular (pizza, et parçaları, sos vs...), bardak taşıyıcıları, bardak tutacağı (sleeve) üretimini hizmetinize sunmaktayız. Bu ürünleri destekleyecek yan ürünler olan bardak kapakları, pipetler ve karıştırıcılar için de hizmet vermekteyiz.
 

Ürünlerimiz, Dünya Gıda Kodeks’ine uygun olan flexo baskı sistemi kullanılarak üretilmekte, logo veya tasarım baskı yapılarak renklendirilmektedir. Bu nedenle, sıcak ve soğuk içecek kullanımı için uygundur. Ürünlerimizin belirlenen standartlarda ölçülendirilmesi, baskı esnasında sıfır hata stratejisi ile çalışılması, hammaddelerin kalitesinden gelen dayanıklılık, mukavemet, esneklik ve sızdırmazlık ürünlerimizin kalitesinin göstergesidir.
 

Üretim esnasında yenilenebilir doğal kaynaklar kullanılmaktadır. Dünyada gıda ürünlerinin konulduğu kaplara ve bardaklara yönelik yönetmelikler gereği, yüksek kalitede standartlara uygun hammaddelerden üretim yapılmaktadır. Dolayısıyla, karton ambalaj tamamen geri dönüşümlü bir üründür.

bottom of page